Beschrijving
Over haar
Op zoek naar een sekspop voor mannen die tot in de perfectie gespierd is? Maak kennis met Will, onze gespierde sekspop van de maand.
Deze premium pop is een van de pornosterren-sekspoppen, dus je hoeft je geen zorgen te maken dat hij onervaren is, want deze levensgrote sekspop kent zijn weg in het lichaam.
De pop met krullend haar heeft een zeer bleke huid en een gebeeldhouwde kaak die zijn bijna engelachtige gelaatstrekken vasthoudt. Zijn donkere haar vormt een mooi contrast met zijn helderblauwe ogen, en zijn huid is heel goed vormgegeven, van de textuur tot aan de poriën.
De gespierde pop heeft zeer strakke en gevormde spieren, biceps en triceps waarmee hij zelfs de zwaarste sekspopgebruikers kan dragen. Ook zijn dijen stellen niet teleur, en je kunt zien dat de knappe man zijn beendag in de sportschool niet mist. Kijk eens hoe ze buigen terwijl je ze gebruikt!
Will is de beste realistische sekspop omdat hij, op basis van al deze kenmerken, een zeer grote en prominente omtrek heeft. Je kunt beslissen over de grootte van je lul en hoe behaard je hunk is, maar wat je ook kiest, weet dat dit sterke, sexy stuk man stevig zal staan en altijd klaar is om te gaan.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 150cm |
| Borst | 75cm |
| Taille | 54cm |
| Heup | 77 cm |
| Schouder | 32cm |
| Been Lengte | 89cm |
| Arm lengte | 54cm |
| Voet lengte | 19cm |
| Netto gewicht | 27KG |
| Orale diepte | 13cm |
| Vaginale diepte | 17cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.