Beskrivelse
Om henne
Ser du etter en sexdukke som er muskuløs til perfeksjon? Møt Will, månedens muskuløse sexdukke.
Denne premiumdukken er en av pornostjernesexdukkene, så du trenger ikke å bekymre deg i det hele tatt for at han er uerfaren, siden denne sexdukken i naturlig størrelse kjenner seg rundt i kroppen.
Den krøllete dukken har veldig blek hud og en skulpturert kjeve som holder hans nesten engleaktige trekk. Det mørke håret hans er en vakker kontrast til de knallblå øynene, og huden hans er laget veldig bra, fra teksturen til porene.
Den muskuløse dukken har veldig tonede og skulpturerte muskler, biceps og triceps som hjelper ham å bære selv de tyngste sexdukkebrukerne. Lårene hans skuffer heller ikke, og du kan fortelle at den kjekke fyren ikke går glipp av etappedag i treningsstudioet. Bare se på at de bøyer seg mens du bruker dem!
Will er den beste realistiske sexdukken fordi på alle disse funksjonene har han en veldig stor og fremtredende omkrets. Du kan bestemme pikkstørrelsen og hvor hårete hunken din er, men uansett hva du velger, vet at denne sterke, sexy mannen vil stå fast og alltid klar til å gå.
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 150 cm |
| Bryst | 75 cm |
| Midje | 54 cm |
| Hofte | 77 cm |
| Skulder | 32 cm |
| Benlengde | 89 cm |
| Armlengde | 54 cm |
| Fotlengde | 19 cm |
| Netto vekt | 27 kg |
| Muntlig dybde | 13 cm |
| Vaginal dybde | 17 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.