apibūdinimas
Apie ją
Tai labai tikroviška animacinė ben 10 sekso lėlė, sukurta siekiant pasiūlyti geriausią seksualinę stimuliaciją. Iš tikroviškiausių aukštos kokybės lėlių sekso vaizdų. Ši tpe sex doll reviews lėlė atrodo labai tikroviškai. Taigi ši sekso lėlė arika taps tikrai nuostabia seksualine kompanione.
Be to, ši sekso lėlė jazminų tikroji lėlė yra puiki latekso moteriška sekso lėlė. Toks, kuris yra tvirtos konstrukcijos ir patvarus, kad tarnautų ilgą laiką. Taigi galite mėgautis daugybe intensyvaus mylėjimosi seansų. Taigi ši „vivalavee“ sekso lėlė yra tikrai nuostabi seksualinė kompanione.
Moorever, kaip aukščiausios kokybės pakliuvom papus sekso lėlė. Ši „szdone“ sekso lėlė žada giliausią ir tikroviškiausią stimuliaciją, kai gausite sekso lėlę JAE. Galite pradėti tyrinėti giliausias seksualinės stimuliacijos formas. Tai reiškia, kad jūsų laukia tikrai pasitenkinimą teikianti seksualinė patirtis.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 165 cm |
| Grynas svoris | 45 kg |
| Biustas | 84 cm |
| Juosmuo | 63 cm |
| Klubas | 93 cm |
| Burnos gylis | 12 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
| Varpos | 18 cm |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.