apibūdinimas
Apie ją
Tai labai tikroviška wm lėlė sekso lėlė, sukurta siekiant pasiūlyti jums geriausią seksualinę patirtį. Taigi, jei jums patinka keistos sekso lėlės, žiauriai nešvarios komiškos scenos. Tada ši tikroviška tikroji lėlė puikiai tiks kuriant tobulą fantaziją „berniukas valgo iš sekso lėlės“.
Be to, jei radote tokio lygio sekso lėlę. Bus už daug didesnę kainą. Taigi ši mažytė krūtinė sekso lėlė siūlo jums vertę, kuri yra daug didesnė už kainą. Dėl to ši tikroji sekso lėlė Japonijos karalystė yra puikus pasirinkimas norint mėgautis seksualinėmis fantazijomis.
Be to, ši sekso lėlė, įspėjanti tikra lėlė, yra labai patvari. Jūs žadate daugybę intensyvios meilės seansų. Ši sekso lėlė robotė, išpakuojanti tikrą lėlę, žada nuolatinę ekstazę. Tai nuostabi 3x lėlių sekso lėlių svetainės meilės lėlė, kuri turi visas geriausias tikroviškos meilės lėlės savybes.
Matmenys
| Aukštis | 20,47 colio / 52 cm |
| Krūtinės dydis | 33,6 colio / 85,3 cm |
| Klubo dydis | 33,2 colio / 84 cm |
| Liemens dydis | 44,96 cm / 17,7 colio |
| Kojos ilgis | 20 cm |
| Grynas svoris | 16,8 kg |
| Makšties | 16,5 cm / 6,5 colio |
| Anus | 15 cm / 5,6 colio |
Lėlių galerija








































































Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.