Описание
За нея
Това е много реалистична секс кукла wm doll, която е направена, за да ви предложи най-доброто сексуално изживяване. Следователно, ако харесвате извратени tf секс кукли, жестоки мръсни комични сцени. Тогава тази реалистична истинска кукла е идеална за създаване на перфектната фантазия „момче изяжда свършването си от секс кукла“.
Освен това, ако сте намерили секс кукла с това ниво на качество. Ще бъде на много по-висока цена. По този начин тази секс кукла с дребни бюста ви предлага стойност много над ценовата точка. Това прави тази реална секс кукла Japan realm doll идеален избор за наслада на сексуалните ви фантазии.
Освен това, тази истинска кукла за секс кукла е много издръжлива. Обещавате безброй сесии на интензивно правене на любов. Тази секс кукла робот разопакова истинска кукла обещава постоянен екстаз. Това е разкошна любовна кукла със секс кукла 3x, която има всички най-добри характеристики, от които се нуждаете в една реалистична любовна кукла.
Размери
| Височина | 20,47 инча/52 см |
| Размер на гърдите | 33,6 инча/85,3 см |
| Размер на ханша | 33,2 инча/84 см |
| Размер на талията | 44,96 см/17,7 инча |
| Дължина на крака | 20см |
| Нето тегло | 16,8 кг |
| Вагинален | 16,5 см/6,5 инча |
| Анус | 15 см/5,6 инча |
Галерия за кукли












Отзиви
Все още няма отзиви.