Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 159 cm |
| Linia sânilor | 78 cm |
| Linia taliei | 57 cm |
| Linia șoldului | 84 cm |
| Lățimea umărului | 35 cm |
| Lungimea brațului | 66 cm |
| Lungimea piciorului | 86 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 20 cm |
| Linia coapsei | 46 cm |
| Linia vițelului | 30 cm |
| Greutate netă | 34,5 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.