Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 159 cm |
| Brystlinje | 78 cm |
| Midjelinje | 57 cm |
| Hip Line | 84 cm |
| Skulderbredde | 35 cm |
| Armlengde | 66 cm |
| Benlengde | 86 cm |
| Føttstørrelse | 20 cm |
| Lårlinje | 46 cm |
| Kalvelinje | 30 cm |
| Netto vekt | 34,5 kg |
| Muntlig dybde | 13 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.