Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 159cm |
| Borst lijn | 78cm |
| taille lijn | 57cm |
| Hippe lijn | 84cm |
| Schouder breedte | 35cm |
| Arm lengte | 66cm |
| Been Lengte | 86cm |
| Voeten Maat | 20cm |
| Dij Lijn | 46cm |
| Kalf Lijn | 30cm |
| Netto gewicht | 34,5 kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.