Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 159 cm |
| Krūšu līnija | 78 cm |
| Vidukļa līnija | 57 cm |
| Gūžas līnija | 84 cm |
| Plecu platums | 35 cm |
| Rokas garums | 66 cm |
| Kāju garums | 86 cm |
| Pēdu izmērs | 20 cm |
| Augšstilba līnija | 46 cm |
| Teļu līnija | 30 cm |
| Neto svars | 34,5 kg |
| Mutes dziļums | 13 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.