Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 170 cm |
| Capul pieptului | 94 cm |
| Piept inferior | 71 cm |
| Talie | 67 cm |
| Şold | 113 cm |
| Braţ | 63 cm |
| Picior | 81 cm |
| Picior | 23 cm |
| Greutate netă | 44 kg |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.