apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | Pilnas silikonas |
| Aukštis | 170 cm |
| Viršutinė krūtinės dalis | 94 cm |
| Apatinė krūtinė | 71 cm |
| Juosmuo | 67 cm |
| Klubas | 113 cm |
| Ranka | 63 cm |
| Kojos | 81 cm |
| Pėda | 23 cm |
| Grynas svoris | 44 kg |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
Lėlių galerija










Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.