Описание
За нея
Размери
| Материал | Пълен силикон |
| Височина | 170см |
| Горна част на гърдите | 94см |
| Долна част на гърдите | 71 см |
| талия | 67см |
| Хип | 113см |
| ръка | 63см |
| Крак | 81 см |
| Крак | 23см |
| Нето тегло | 44 кг |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 16 см |
Галерия за кукли










Отзиви
Все още няма отзиви.