Descriere
Despre ea
Dacă ți-a plăcut porno cu păpuși sexuale cu chifle cu cârnați, atunci cu siguranță vei fi interesat de cel mai nou design de această păpușă sexuală. Adevărata păpușă sexuală Katarina este o păpușă sexuală extrem de realistă și realistă. Avantajele de a deține o păpușă sexuală moale precum Katarina nu se termină prin a fi jucăria ta sexuală, ea este, de asemenea, construită durabil și va rezista ani de zile alături de tine.
Prețul pentru păpușile sexuale precum sexul păpușilor Brittany este incredibil de accesibil și poți fi un proprietar mândru al acestei păpuși sexuale de mărime umană pentru doar câteva sute de dolari. Are o configurare rapidă și fără efort, care facilitează asamblarea. Să nu uităm să menționăm designul modern și ușor de curățat al acestei păpuși.
A naibii cu o păpușă sexuală hardcore care are o senzație vaginală și anală intens realistă, care te va lăsa să te zguduiești. Multe videoclipuri erotice cu o păpușă sexuală futută de o pula uriașă și o păpușă rea face sex cu o fată sunt disponibile pe Internet.
Dimensiuni
| Material | Cap din silicon + corp TPE |
| Înălţime | 151 cm |
| Bust | 79 cm |
| Sub bust | 57 cm |
| Talie | 52 cm |
| Șolduri | 95 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
| Greutate netă | 37 kg |
Galeria Păpușilor





















Recenzii
Nu există recenzii încă.