Opis
O niej
Meet the sex doll of 2016, a masterpiece of perfection, the most realistic and lifelike pleasure. Manufactured from high-quality materials and constructed by professionals, this model possesses a look that is so authentic as if it would almost be real. Nevertheless, our responsibility for excellence extends to a stage that is higher than just a mere display of physical beauty we strive to ensure that every product we make is ethical. We have made very careful and conscious decisions to ensure that we are not part of the problem, which include the responsible sourcing of materials and the ethical treatment of employees.
But the real special thing about our 2016 sex doll is the saturation of the aspects down on its knees. Beginning from the very accurate and well-contoured curves of the calves to the extremely delicate feet, the toes are sex. You can feel sensuality from every centimeter and be sure that after we prepared the detailed legs that your adventure will stay unmatched for the rest of your life.
Trademark yourself in memories with the highest class of our 2016 sex doll collection for now!
Wymiary
| Materiał | Głowa TPE + ciało TPE |
| Wysokość | 165cm E-miseczka |
| Ramię | 32cm |
| Górna część piersi | 82cm |
| Dolna część piersi | 59 cm |
| Talia | 54cm |
| Biodro | 86cm |
| Obwód uda | 51 cm |
| Obwód łydki | 29cm |
| Długość nogi | 89cm |
| Długość stopy | 23cm |
| Waga netto | 37kg |
| Głębokość ust | 12cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.