Beschrijving
Over haar
Dit is een prachtige levensechte bjd sekspop gif pop gemaakt om te voldoen aan je wildste seksuele behoeften. Dankzij een naadloze correlatie tussen uiterlijk en gevoel. Deze robot sekspop henry real pop is volledig geladen met alle functies en kwaliteiten die je nodig hebt in een volledig functionele intieme metgezel.
Bovendien, als u op zoek bent naar alle beste functies van een premium $50000 sekspop. En dat allemaal zonder dat u uw spaargeld hoeft leeg te halen om genoeg geld te hebben om het te kunnen betalen. Dan kost deze prachtige ever-doll sekspop een fractie. Daarom kunt u met deze sino doll sekspop genieten van kwaliteit en realisme. U kunt er dus naar uitkijken om uw wildste seksuele fantasieën werkelijkheid te laten worden.
Bovendien, als een sexy meisje neukt sekspop. Je kunt elk laatste levensecht detail voelen. Van de gladde, zachte, soepele huid. Tot de vleesachtige texturen in elke curve en vouw. Tot aan de goed gestructureerde, geribbelde vaginale doorgang. Deze anime sekspop torso echte pop is ontworpen om het menselijk lichaam nauwkeurig na te bootsen. Dus, als je uitkijkt naar kattenpop sekspop cum gezichtsfantasie. Dan is deze realistische mannelijke sekspop perfect voor al je behoeften.
Dimensies
| Netto gewicht | 27,34 pond / 12,4 kg |
| Brutogewicht | 35,94 pond / 16,3 kg |
| Vaginale lengte | 6,89 inch / 17,5 cm |
| Anuslengte | 5,31 inch / 13,5 cm |
| Bovenste buste | 30,31 inch / 77 cm |
| Onder buste | 21,06 inch / 53,5 cm |
| Tailleomtrek | 18,31 inch / 46,5 cm |
| Heupomtrek | 31,89 inch / 81 cm |
| Beenomtrek | 16,54 inch / 42 cm |
| Been Lengte | 1,18 inch / 3 cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.