Kirjeldus
Temast
See on suurepärane elu nagu bjd sex doll gif nukk, mis on loodud teie kõige metsikumate seksuaalvajaduste rahuldamiseks. Tänu sujuvale seosele välimuse ja tunnetuse vahel. See robot-seksnukk Henry tõeline nukk on täielikult laetud koos kõigi funktsioonide ja omadustega, mida vajate täielikult toimivaks intiimseks kaaslaseks.
Lisaks, kui soovite saada esmaklassilise seksnuku $50000 parimaid omadusi. Seda kõike ilma, et peaksite oma sääste tühjendama, et teil oleks piisavalt raha, et seda endale lubada. Siis maksis see uhke ever-dolll seksnukk murdosa. Seega selle sino nuku seksnukuga. Saate nautida kvaliteeti ja realistlikkust. Seega võite oodata oma metsikumate seksuaalfantaasiate elluviimist.
Veelgi enam, seksika tüdrukuna keppib seksnukku. Tunnetate iga viimast elutruud detaili. Alates siledast, pehmest ja elastsest nahast. Lihale nagu tekstuurid igas kurvis ja voltis. Kuni hästi tekstuuriga soonikkoes tupekäiguni. See anime-seksnuku torso tõeline nukk on loodud inimese keha jäljendamiseks. Seega, kui ootate huviga kassinukku, seksinukku ja näo fantaasiat. Siis on see realistlik meessoost seksnukk ideaalne kõigi teie vajaduste jaoks.
Mõõtmed
| Neto kaal | 27,34 naela / 12,4 kg |
| Brutokaal | 35,94 naela / 16,3 kg |
| Vaginaalne pikkus | 6,89 tolli / 17,5 cm |
| Päraku pikkus | 5,31 tolli / 13,5 cm |
| Rinna ülaosa | 30,31 tolli / 77 cm |
| Rinna all | 21,06 tolli / 53,5 cm |
| Vööümbermõõt | 18,31 tolli / 46,5 cm |
| Puusa ümbermõõt | 31,89 tolli / 81 cm |
| Jalgade ümbermõõt | 16,54 tolli / 42 cm |
| Jala pikkus | 1,18 tolli / 3 cm |
Nukugalerii












Arvustused
Ülevaateid veel pole.