Beskrivelse
Om hende
Dette er et fantastisk liv som bjd sex dukke gif dukke lavet til at imødekomme dine vildeste seksuelle behov. Takket være en sømløs sammenhæng mellem udseende og følelse. Denne robot-sexdukke Henry Real dukke er fuldt lastet med alle de funktioner og kvaliteter, du har brug for i en fuldt funktionel intim ledsager.
Desuden, hvis du ønsker at få alle de bedste funktioner i en premium $50000 sexdukke. Alt sammen uden at skulle tømme din opsparing for at have penge nok til at betale. Så kostede denne smukke dukke-sex-dukke en brøkdel. Derfor med denne sino dukke sex dukke. Du kan nyde kvalitet og realisme. Så du kan se frem til at bringe dine vildeste seksuelle fantasier til virkelighed.
Desuden, som en sexet pige knepper sexdukke. Du kan mærke hver sidste naturtro detalje. Fra den glatte, bløde, smidige hud. Til kødet som teksturer i hver kurve og fold. Ned til den velstrukturerede, ribbede skedegang. Denne anime sexdukke torso ægte dukke er designet til tæt at efterligne den menneskelige krop. Derfor, hvis du ser frem til kat dukke sex dukke cum facial fantasi. Så er denne realistiske mandlige kønsdukke perfekt til alle dine behov.
Dimensioner
| Nettovægt | 27,34 lbs / 12,4 kg |
| Bruttovægt | 35,94 lbs / 16,3 kg |
| Vaginal længde | 6,89 tommer / 17,5 cm |
| Anus Længde | 5,31 tommer / 13,5 cm |
| Øvre Buste | 30,31 tommer / 77 cm |
| Under Bust | 21,06 tommer / 53,5 cm |
| Taljeomkreds | 18,31 tommer / 46,5 cm |
| Hofteomkreds | 31,89 tommer / 81 cm |
| Benomkreds | 16,54 tommer / 42 cm |
| Benlængde | 1,18 tommer / 3 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.