Beskrivelse
Om henne
Er du interessert i videoscener med ekte kjærlighetsdukker? Da må du få din egen sexdukkepupper hjemmelaget stivelse ekte dukke. Du kan alltid være trygg på at det vil gi deg den mest oppslukende seksuelle stimuleringen.
Derfor, hvis du lurer på hvorfor Kina stenger sexdukkehotell. Du kan være trygg på at din egen sexdukke cum dukke er beskyttet. Takket være personvernet til å bestille og sende shemale sex dukke knulle gif dukke. Du kan fokusere på gleden.
Dessuten er denne nakne sexdukken med lidenskapsdukke en flott rem dukkesex i naturlig størrelse. En som ble designet for å sikre din fullstendige seksuelle tilfredsstillelse. Derfor, i motsetning til sexdukken bygget av dritt. Denne tg komiske sexdukken gjenspeiler kvalitet og realisme i hver tomme. Derfor, med denne dukes sex dukke stor rumpe dukke. Du kan være trygg på at seksuell tilfredsstillelse er din for å ta.
Dimensjoner
| Netto vekt | 54 lbs / 24,5 kg |
| Bruttovekt | 65,04 lbs / 29,5 kg |
| Vaginal lengde | 7,87 tommer / 20 cm |
| Anus lengde | 6,3 tommer / 16 cm |
| Benomkrets | 24,02 tommer / 61 cm |
| Benlengde | 6,69 tommer / 17 cm |
| Sittehøyde | 14,17 tommer / 36 cm |
| Hoftebredde | 15,75 tommer / 40 cm |
Dukkegalleri









































































Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.