Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 163 cm |
| Krūtis | 87 cm |
| Uz leju krūtis | 54 cm |
| Gurns | 87 cm |
| Viduklis | 51 cm |
| Plecu | 33 cm |
| Rokas garums | 63 cm |
| Rokas garums | 14 cm |
| Kāju garums | 88 cm |
| Mutiski | 12 cm |
| Maksts | 16 cm |
| Anus | 14 cm |
| Pēdas garums | 20 cm |
| Kakla apkārtmērs | 31 cm |
| Neto svars | 33 kg |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.