Kuvaus
Hänestä
Oletko koskaan nähnyt seksinukkeemättimen, jonka haluat naida näin pahasti? Ei? Ei tietenkään. Zaya on kypsä seksinukke, joka häpeää elämän kokoisia rakkausnukkeja. Hän on realistinen seksinukke UK -tuote, ja verrattuna elämän kokoiseen rakkausnukkeon hänellä on niin paljon enemmän, että heillä ei ole.
Hänellä on olkapäille ulottuvat mustat hiukset, soikeat kasvot ylöspäin suuntautuvilla silmillä, leveä nenä ja upean punaiset huulet. Anaalinukkea varten kiinnitettiin paljon huomiota hänen kasvojensa tekemiseen täydelliseksi. Hän on myös reipas seksinukke, joten sinulla on enemmän kuin tarpeeksi ihailla tätä todenmukaista rakkausnukkea. Sinun pitäisi nähdä hänen rinnansa, kun häntä naidataan. Näky yksin riittää lähettämään sinut orgasmiin.
Zaya on transseksuaalinen seksinukke, jolla on irrotettava nukenpenis, ja hänen peniksensä menee ympärysmittaan, johon edes parhaat urosnuket eivät päässeet. Kun hänen irrotettava peniksensä on kiinnitetty, hän on yksi anaalinukkeista, ja hän säilyttää suuret rinnansa kaikesta huolimatta, joten win-win.
Hänellä on kolme aukkoa iloksesi, mutta jos lasket hänen rinnansa, se on neljä, kaikki sinulle.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 157 cm |
| Rintakuva | 95 cm |
| Vyötärö | 63 cm |
| Hip | 123 cm |
| Nettopaino | 52kg |
| Suullinen syvyys | 13 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 17 cm |
Nukke galleria





















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.