Kuvaus
Hänestä
Meet the Obision Sex Doll, a technological miracle that makes the impossible possible and brings to life the eroticism that is part of our nature. Each individual unit of the doll is produced with the utmost precision and a bit of imagination; it is in the hands of expert craftsmen to assemble it as a unique piece. The design teams of us are true innovators who not only work on similar ideas but can sometimes even come up with solutions that are both new and exciting, and that are still beautiful.
Through the utilization of her realistic appearance features, the only limit to which Yumi can become as your dream next partner, is your creativity. With eye-catching color highlights, from the hair to the body shape, everything is custom and exactly like you want it to be. The substrate of the doll was formed using the highest quality polymers which were observed to possess similar surface characteristics, such as texture, to human skin, thus the synthetic sex doll feels and moves like a real person.
Emulate all your passionate imagination with Obision Sex Doll – where nois no bound Pelikaan.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 161 cm |
| Rinnan koko | 28F |
| Täysi rintakuva | 83 cm |
| Vyötärö | 50 cm |
| Hip | 89 cm |
| Jalka | 21 cm |
| Suullinen syvyys | 15 cm |
| Emättimen syvyys | 17 cm |
| Anal Depth | 17 cm |
| Nettopaino | 35 kg |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.