Popis
O ní
Máte rádi video scény s opravdovými milostnými panenkami? Pak si musíte pořídit své vlastní prsa pro sexuální panenky domácí škrobovou skutečnou panenku. Vždy si můžete být jisti, že vám poskytne tu nejpůsobivější sexuální stimulaci.
Pokud vás tedy zajímá, proč Čína zavírá hotel pro sexuální panenky. Můžete si být jisti, že vaše vlastní sexuální panenka je chráněna. Díky soukromí objednávání a odesílání shemale sex doll fuck gif doll. Můžete se soustředit na potěšení, které máte mít.
Navíc tato nahá panenka passion dolly je skvělá sexy panenka v životní velikosti. Takový, který byl navržen tak, aby zajistil vaše úplné sexuální uspokojení. Tedy na rozdíl od sexuální panenky postavené ze svinstva. Tato komiksová panenka tg odráží kvalitu a realismus každým coulem. Proto s touto vévodskou sexuální panenkou s velkým zadečkem. Můžete si být jisti, že sexuální uspokojení je na vás.
Rozměry
| Čistá hmotnost | 54 liber / 24,5 kg |
| Hrubá hmotnost | 65,04 lb / 29,5 kg |
| Vaginální délka | 7,87 palce / 20 cm |
| Délka konečníku | 6,3 palce / 16 cm |
| Obvod nohy | 24,02 palce / 61 cm |
| Délka nohy | 6,69 palce / 17 cm |
| Výška sezení | 14,17 palce / 36 cm |
| Šířka boků | 15,75 palce / 40 cm |
Galerie panenek









































































Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.