Beskrivning
Om henne
Om du gillar dina sexdockor små, bärbara och lätta att lyfta, eller om du kanske bara är ny på att använda en sexdocka, låt oss berätta att denna blåhåriga sexdocka är det enda valet på marknaden för dig.
Varför?
Tja, 5'3 lustdockan är den bästa sexdockans överkropp för stora titälskare.
Det gigantiska paret L-Cup-bröst kompenserar för att hon är en realistisk sexdocka, och det kan inte bli bättre än så här. Förutom kanske det faktum att hon är en TPE-sexdocka, och hennes enorma bröst är väldigt mjuka och squishy.
Sexdockan med stora tuttar har flera förmågor – vaginal, oral och ana, men bortsett från det är öppningarna designade för att kännas precis som den äkta varan.
Till skillnad från sexdockor med platta skärsår under magen, har denna blåhåriga vixen en perfekt rund rumpa för att lägga till realismen, med tjocka lår åtföljande. Hon är verklighetstrogen - till skillnad från de flesta sexdockor med fylliga rumpor men små ben.
Dessutom kan du ändra olika aspekter som hennes dockperuk, hudton, brösttyp, ögon, dockans fitta och avtagbara inlägg. Att göra din fantasi verklig är lätt med denna blåhåriga kärleksdocka.
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 150 cm |
| Bröst | 75 cm |
| Midja | 54 cm |
| Höft | 77 cm |
| Axel | 32 cm |
| Benlängd | 89 cm |
| Armlängd | 54 cm |
| Fotlängd | 19 cm |
| Nettovikt | 27 kg |
| Oralt djup | 13 cm |
| Vaginalt djup | 17 cm |
| Analt djup | 16 cm |
Dockgalleri












Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.