Popis
O nej
Táto sexuálna bábika so zelenou kožou je veľmi kvalitná sexuálna bábika. S úrovňou kvality a realizmu, ktorá ďaleko prevyšuje zvieraciu sexuálnu bábiku. Táto sexuálna bábika pre chlapcov kombinuje vizuálnu stimuláciu s dotykom a pocitom. To robí z tejto lol bábiky transgender sexuálnej bábiky pre ženy úplne pohlcujúceho a realistického intímneho partnera.
Navyše, ako najlepšia sexuálna bábika z USA. Táto skutočná bábika harmony bola vyrobená z najkvalitnejších medicínskych silikónových materiálov. Môžete si tak vychutnať pocit najvyššej kvality.
Navyše, táto sexuálna bábika s titulkom gifs real doll je veľmi trvanlivá, aby ste si mohli užiť nespočetné množstvo hodín naplno intenzívneho sexu, ktorý vás nadchne. Takže aj vy môžete znova vytvoriť všetky svoje obľúbené videá s kompiláciou sexuálnych bábik. Vďaka robustnému a odolnému dizajnu sexuálnej bábiky missvpiggy. Taký, ktorý vydrží vašu najintenzívnejšiu sexuálnu aktivitu a zároveň sa ľahko čistí.
Rozmery
| Materiál | Plný silikón |
| Výška | 167 cm |
| pohár | B |
| poprsia | 77 cm |
| Pod Bustom | 62 cm |
| Pás | 57 cm |
| Bedro | 82 cm |
| Rameno | 39 cm |
| Dĺžka ruky | 51 cm |
| Palm | 16 cm |
| Dĺžka nôh | 102 cm |
| Noha | 20 cm |
| Vagína | 18 cm |
| Anus | 17 cm |
| Hmotnosť | 31 kg |
Galéria bábik











Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.