Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 165 cm |
| Capul pieptului | 96 cm |
| Piept inferior | 80 cm |
| Talie | 60 cm |
| Şold | 110 cm |
| Umăr | 32 cm |
| Braţ | 64 cm |
| Picior | 72 cm |
| Picior | 23 cm |
| Greutate netă | 50 kg |
| Profunzime orală | 12 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 15 cm |
Galeria Păpușilor










Recenzii
Nu există recenzii încă.