apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 165 cm |
| Viršutinė krūtinės dalis | 96 cm |
| Apatinė krūtinė | 80 cm |
| Juosmuo | 60 cm |
| Klubas | 110 cm |
| Pečius | 32 cm |
| Ranka | 64 cm |
| Kojos | 72 cm |
| Pėda | 23 cm |
| Grynas svoris | 50 kg |
| Burnos gylis | 12 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 15 cm |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.