Descriere
Despre ea
Păpușile de mărime naturală sunt un tip de păpușă MILF care este proiectată să arate ca un personaj de desene animate. Sunt de obicei făcute din pânză și au capete mari, corpuri mici și ochi foarte mari. Sunt folosite de oameni pentru a-i ajuta să se simtă mai aproape de personajele pe care le iubesc. Păpușile realiste sunt de obicei vândute în magazine, dar uneori sunt vândute și online.
Păpușile sexuale din desene animate sunt personalizate pentru a se potrivi în personajul preferat de desene animate pe care l-a avut întotdeauna. Aceste păpuși cu fundul mare vin cu caracteristici asemănătoare anime-ului, dar sunt puțin în plus când vine vorba de personaje. Puteți găsi imagini cu păpuși cu sâni mici pe site-ul web cu dimensiuni pentru dimensiunea păpușilor.
Unele păpuși sexuale au părți în mișcare, da, păpușile reale care se mișcă, aceste păpuși au o față ca de păpușă și un cap mare și vechi de păpușă adevărată deasupra corpului. Aceste păpuși sexuale vin îmbrăcate cu lenjerie sexy sau un sutien frumos și chiloți asortate. În general, sunt accesibile cu mâini și picioare mobile. Aceste păpuși reprezintă un geniu matematic
Deci, păpuși cu adevărat reale de vânzare pe site-ul nostru. Le puteți obține la prețuri reduse.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 168 cm |
| Sânul | 79 cm |
| Talie | 59 cm |
| Şold | 87 cm |
| Greutate netă | 39 kg |
| Profunzime orală | 12 cm |
| Adâncimea vaginală | 22 cm |
| Adâncimea anală | 18 cm |
Galeria Păpușilor















Recenzii
Nu există recenzii încă.