Descriere
Despre ea
Cel mai bine este să profitați de reducerile de vinerea neagră de păpuși sexuale. În această perioadă, păpușile complicate de păpuși sexuale vii sunt mai ieftine. Furnizorii de păpuși sexuale negre fac tot posibilul în a proiecta păpuși sexuale potrivite clienților. Cu păpușa sexuală ciudată, poți explora pozițiile păpușilor sexuale fără teamă.
Sexul cu păpușa sexuală realistă te face să-ți vezi dorințele sexuale ca fiind prioritare. De-a lungul timpului, site-ul web de păpuși chou chou a suferit mai multe modificări pentru a-l face ușor de utilizat. Sexul cu păpușii Quinn ameliorează tensiunea sexuală prin care trebuie să treci pentru a-i face pe plac unui partener.
Cea mai vicleană păpușă sexuală este păpușa de abanos sexuală, care are un vagin realist pentru plăcere. Cu sex tape-ul Quinn Doll, pozițiile dificile ale păpușilor sexuale par ușoare, deoarece poți imita mișcările în timp ce te draci de păpușa sexuală ciudată.
Dimensiuni
| Material | Silicon |
| Înălţime | 160 cm |
| Greutate netă | 31 kg |
| Bust plin | 88 cm |
| Sub bust | 67 cm |
| ceașcă | E |
| Talie | 58 cm |
| Şold | 94 cm |
| Oral | Opțional |
| vagin | 20 cm |
| Anus | 20 cm |
| Umăr | 36m |
| Braţ | 66 cm |
| Picior | 82 cm |
| Picior | 22,5 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.