Beskrivelse
Om hende
Det er bedst at drage fordel af sexdukker sort fredag udsalg. Inden for denne periode er de komplicerede dukker med levende sexdukker billigere. Leverandørerne af sorte sexdukker gør deres bedste i at designe sexdukker, så de passer til kunderne. Med den freaky sexdukke kan du udforske sexdukkestillinger uden frygt.
Sex med den realistiske sexdukke får dig til at se dine seksuelle lyster som prioritet. Med tiden har chou chou dukke-webstedet gennemgået flere ændringer for at gøre det brugervenligt. Quinn dukkesex lindrer den seksuelle spænding, du skal igennem for at behage en partner.
Den mest udspekulerede sexdukke er dukkesex ibenholt, som har en realistisk vagina til fornøjelse. Med Quinn Doll sextapen virker vanskelige sexdukkestillinger nemme, da du kan efterligne bevægelserne, mens du knepper den freaky sexdukke.
Dimensioner
| Materiale | Silikone |
| Højde | 160 cm |
| Nettovægt | 31 kg |
| Fuld Buste | 88 cm |
| Under Bust | 67 cm |
| Kop | E |
| Talje | 58 cm |
| Hofte | 94 cm |
| Mundtlig | Valgfri |
| Vagina | 20 cm |
| Anus | 20 cm |
| Skulder | 36m |
| Arm | 66 cm |
| Ben | 82 cm |
| Fod | 22,5 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.