Descriere
Despre ea
Păpușile asiatice sunt mai mult viteza ta? Ei bine, avem o păpușă sexuală de lux pentru tine, la cea mai bună calitate.
Această păpușă sexuală orientală este adânc înrădăcinată în cultura asiatică și are un corp complet articulat pentru dorințele tale sexuale.
Păpușa sexuală din silicon arată și se simte exact ca o femeie adevărată, iar datorită siliconului de calitate utilizat în producție, această păpușă de dragoste realistă este foarte elastică și are pielea reactivă.
Când comandați de la această linie de păpuși sexuale în mărime naturală, aveți o gamă largă de opțiuni pentru tipul de corp. Puteți obține o păpușă sexuală realistă la 4'8 sau o păpușă sexuală înaltă la 5'11. Oricare ar fi tipul tău de femeie, există o păpușă de dragoste asemănătoare cu viața pentru toată lumea.
Puteți chiar să personalizați, să adăugați și să eliminați anumite trăsături faciale și corporale de la păpușa dvs. sexuală, astfel încât să obțineți păpușa sexuală de înaltă calitate exact așa cum o visați, cu doar câteva modificări minore.
Păpușile Zelex vă permit să adăugați un penis de păpușă detașabil, cu un interval de circumferință cuprins între 7 inci și 10, în funcție de preferințele dvs. sexuale.
Credem că aceasta este cea mai bună păpușă sexuală robotică asiatică care există și suntem suficient de buni pentru a face introducerea între voi!
Dimensiuni
| Material | Cap din silicon + corp TPE |
| Înălţime | 161 cm |
| Sânul | 85 cm |
| Talie | 61 cm |
| Şold | 97 cm |
| Umăr | 37 cm |
| Lungimea piciorului | 75 cm |
| Lungimea brațului | 61 cm |
| Lungimea piciorului | 21 cm |
| Greutate netă | 40 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginală | 17 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.