Beschrijving
Over haar
Neukpoppen zijn er in verschillende soorten en maten. Afhankelijk van het materiaal waarvan je wilt dat je pop gemaakt is, doen sommige simpele opblaas-sekspoppen het werk prima, terwijl anderen de voorkeur geven aan de meer realistische tpe-sekspoppen. Deze verschillen kunnen verschillen veroorzaken in hoe de poppen aanvoelen. Over het algemeen voelt een opblaaspop veel soepeler en zachter aan, terwijl een tpe-pop realistischer aanvoelt. Tpe-poppen hebben menselijke gevoelens, waardoor ze een beetje hobbelig aanvoelen, net als een echte huid.
Tpe poppen hebben de mooiste realistische poppenogen. Deze ogen versterken de mensachtige kenmerken van de neukpop, waardoor ze aantrekkelijker worden voor een groot deel van de mensen. Ze worden ook wel eens de lotgenoten van liefdespoppen genoemd.
Net als poppen video's hebben de mediaplatforms overspoeld. Man fucking doll-video's zijn de meest interessante om naar te kijken. Ze worden leuker met de perfecte poppen om mee te spelen met de man in de video. Sekspoppen met pornosterren spelen een grote rol in de porno-industrie.
Als je de kans krijgt, zou je het leuk vinden om een mooie sekspop te neuken.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 164 cm |
| Borst | 99cm |
| Taille | 62 cm |
| Heup | 116cm |
| Netto gewicht | 55KG |
| Orale diepte | 12cm |
| Vaginale diepte | 22cm |
| Anale diepte | 18cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.