Beschrijving
Over haar
Dit is een volledig realistische oma tpe sekspop met levendige sexy looks. Daarnaast krijg je een pornoactrice sekspop die in zoveel seksposities kan worden geplaatst. Dankzij een stevig en lichtgewicht skeletframe.
Bovendien heeft deze yandere dev sekspop de levendige looks voor volledig meeslepende visuele stimulatie. Dit betekent dat deze echte poppen in actie er bijna net zo echt uitzien als wanneer je het met het echte ding doet.
Moorever, het sekspoppenmagazijn is dichter bij uw locatie gebracht. Dit zorgt ervoor dat u zo snel mogelijk orale seks kunt hebben met een sekspop. Zodra u uw bestelling hebt voltooid, wordt seks met een siliconenpop binnen de kortste keren voor u beschikbaar gesteld. Dus als u van sekspop-persoonvergelijking houdt. Met deze www.thevalkyrie sekspop. U kunt deze echte liefdespop gemakkelijk verwarren met een dure premium levensgrote echte pop. Zo krijgt u een van de beste en meest realistische laguna-poppen online.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 159cm Een kopje |
| Borstbeeld | 72cm |
| Onderborst | 60cm |
| Taille | 54cm |
| Heupen | 92 cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Orale diepte | 13cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 37kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.