Beschrijving
Over haar
Voel alle glamour die je maar kunt bedenken, met onze elitecollectie van realdoll sekspop anime. Het materiaal waaruit deze collectie bestaat is TPE, dus deze poppen zijn realistisch en zijn ontworpen om aan alle seksuele en romantische fantasieën te voldoen die men kan hebben. Zo toont onze collectie verschillende soorten lichaam, huidskleur en aangepaste opties op een echte en oprechte manier. Elk van hen is met veel zorg gemaakt door de beste meesters en meesteressen, en het is gegarandeerd dat het er zo levensecht mogelijk uitziet met een scherpe focus op details.
Naast fysieke bevrediging zijn er de geweldige emotionele gevoelens die je kunt krijgen van onze sekspoppen. Het heeft een realistische uitstraling van de gezichtskenmerken, de ongevoeligheid voor aanraking zal je het gevoel geven dat je echt een partner hebt.
Maar als je bereid bent om veel geld uit te geven aan kwaliteit, dan vind je hier betaalbare en prachtige realdoll sekspoppen anime voor elke gedenkwaardige gebeurtenis.
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 170cm |
| Gewicht | 33kg |
| Schouder | 44cm |
| Borstbeeld | 80cm |
| Onderste buste | 75cm |
| Taille | 60cm |
| Heup | 78cm |
| Arm | 55cm |
| Hand | 17cm |
| Been | 102cm |
| Voet | 25cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.