Beskrivelse
Om henne
En hyperrealistisk sexdukke-vagina er våt, glatt og klar for sex. Sexdukkens monsterpikk inni en vagina skaper sensasjoner som fremkaller orgasmer. Det er ingen måte synet av sexdukkens åpne ben ikke vil tiltrekke seg oppmerksomheten din.
Å sammenligne mennesker med sexdukker avhenger av skalaen. En kunstig sexdukke av høy kvalitet kan reagere på sex, vibrere av nytelse og ikke klage. Når en sexy jente knuller en sexdukke, setter hun sine seksuelle behov i spill og skaper magiske øyeblikk for seg selv. Sexdukkens monsterpikk legger press på klitoris for å få en kvinne til å stønne av nytelse.
Vi har sexdukken til salgs i New Orleans som kommer med sexy undertøy. Sexdukken vår, M-cup Emma, er en fullkroppssexdukke med bryster og en vaginalåpning for din nytelse. Billige TPE-sexdukker som 4K-sexdukken og VS-sexdukken er tilgjengelige på forespørsel.
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 162 cm |
| Bryst | 98 cm |
| Midje | 65 cm |
| Hofte | 105 cm |
| Skulder | 33 cm |
| Væpne | 50 cm |
| Bein | 76 cm |
| Fot | 22 cm |
| Netto vekt | 48 kg |
| Muntlig dybde | 13 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.