Kuvaus
Hänestä
Hyperrealistinen seksinukkeemätin on märkä, liukas ja valmis seksiin. Emättimen sisällä oleva seksinukkehirviökukko luo tuntemuksia, jotka saavat orgasmin. Ei ole mitenkään mahdollista, että seksinuken näky avoimilla jaloilla ei kiinnittäisi huomiotasi.
Ihmisten ja seksinukkejen vertailu riippuu mittakaavasta. Huippuluokan keinotekoinen seksinukke pystyy reagoimaan seksiin, värähtelemään nautinnosta eikä valita. Kun seksikäs tyttö nai seksinukkea, hän tuo seksuaaliset tarpeet peliin ja luo taianomaisia hetkiä itselleen. Seksinukkehirviökukko painostaa klissiä saadakseen naisen voihkimaan ilosta.
Meillä on myynnissä seksinukke new Orleans, jonka mukana tulee seksikkäitä alusvaatteita. Seksinukkemme m cup Emma on kokovartaloseksinukke, jossa rinnat ja emättimen aukko iloksesi. Halpoja Tpe-seksinukkeja, kuten 4k seksinukke ja vs seksinukke, on saatavilla pyynnöstä.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 162 cm |
| Rintakuva | 98 cm |
| Vyötärö | 65 cm |
| Hip | 105 cm |
| Olkapää | 33 cm |
| Arm | 50 cm |
| Jalka | 76 cm |
| Jalka | 22 cm |
| Nettopaino | 48 kg |
| Suullinen syvyys | 13 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 17 cm |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.