Kirjeldus
Temast
A hyperrealistic sex doll vagina is wet, slippery and ready for sex. The sex doll monster cock inside a vagina creates sensations that bring on orgasms. There’s no way the sight of the sex doll tpe open legs won’t draw your attention.
Comparing humans vs sex doll is dependent on the scale. A high end artificial sex doll can respond to sex, vibrate with pleasure and doesn’t complain. When sexy girl fucks sex doll, she brings her sexual needs into play and creates magical moments for herself. The sex doll monster cock applies pressure on the clit to make a woman moan out with pleasure.
We have the sex doll for sale new Orleans which comes with sexy lingerie. Our sex doll m cup Emma, is a full body sex doll with breasts and a vaginal opening for your pleasure. Cheap Tpe sex dolls like the 4k sex doll and the vs sex doll are available on demand.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 162 cm |
| Rind | 98 cm |
| Vöökoht | 65 cm |
| Hip | 105 cm |
| Õlg | 33 cm |
| Arm | 50 cm |
| Jalg | 76 cm |
| Jalg | 22 cm |
| Neto kaal | 48 kg |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 17 cm |
Nukugalerii












Arvustused
Ülevaateid veel pole.