Beskrivelse
Om hende
En hyperrealistisk sexdukkevagina er våd, glat og klar til sex. Sexdukkens monsterhane inde i en vagina skaber fornemmelser, der giver orgasmer. Der er ingen måde, at synet af sexdukken med åbne ben ikke vil tiltrække din opmærksomhed.
Sammenligning af mennesker vs sexdukke afhænger af skalaen. En high-end kunstig sexdukke kan reagere på sex, vibrere af glæde og klager ikke. Når sexet pige knepper sexdukke, bringer hun sine seksuelle behov i spil og skaber magiske øjeblikke for sig selv. Sexdukkens monsterhane lægger pres på klitoris for at få en kvinde til at stønne af glæde.
Vi har sexdukken til salg New Orleans, som kommer med sexet lingeri. Vores sexdukke m cup Emma, er en helkrops sexdukke med bryster og en skedeåbning til din fornøjelse. Billige Tpe sex dukker som 4k sex dukken og vs sex dukken er tilgængelige på efterspørgsel.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 162 cm |
| Buste | 98 cm |
| Talje | 65 cm |
| Hofte | 105 cm |
| Skulder | 33 cm |
| Arm | 50 cm |
| Ben | 76 cm |
| Fod | 22 cm |
| Nettovægt | 48 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.