Beskrivelse
Om henne
Vi presenterer Kylie – en avansert sexdukke som er designet som merkets mest autentiske sexdukkemodell. Uendelige detaljer har blitt tatt i utformingen av denne realistisk livaktige dukken, som er utstyrt med den nyeste AI-teknologien, tilgjengelig på markedet angående den menneskelige berøringsopplevelsen.
Men det som gjør oss unike er at vi mener at hver kunde bør få et kvalitetsprodukt til en realistisk pris. Den enorme kategorien av sexdukker vi tilbyr er tilgjengelig til forskjellige priser, noe som vil tillate hver person å finne selskapet til den valgte dukken til en rimelig pris.
Der våre lær, valg og farger spenner fra det fineste i verden til diskret levering og ekte omsorg for hver klient. Forbedre dine intime relasjoner ved å få en rimelig Kylie AI Sex Doll.
Dimensjoner
| Materiale | Full silikon |
| Høyde | 175 cm |
| Bryst | 100 cm |
| Under Bust | 63 cm |
| Midje | 59 cm |
| Hofte | 97 cm |
| Væpne | 65 cm |
| Palm | 16 cm |
| Skulder | 35 cm |
| Bein | 88 cm |
| Føtter | 21 cm |
| Netto vekt | 53 kg |
| Vaginal dybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
Dukkegalleri



























































































Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.