apibūdinimas
Apie ją
Raudonos lūpos, sniego balta oda ir didelės išraiškingos akys – visa tai šaukia SEXY ir visiška gundytoja. Jos šukuosena taip pat nuostabi. Ji atrodo kaip modelis iš žurnalo su tomis gražiomis didelėmis krūtimis ir kreminiu sultingu pūlingu, kuris sušlampa tik vienam žmogui – ir tas ypatingas žmogus turėtum būti tu! Išdulkink šią 100 cm mielą meilės lėlę ir tavo poreikis seksualaus ir mielo draugo bus baigtas. tikroviškos TPE lėlės yra geros, bet ši yra geriausios kokybės. Taip pat geriausia sekso lėlių pornografijai. Tikra lėlė yra ne mažas pasirinkimas, ji yra aukščiausios kokybės lėlė, kurią net jūsų draugai slapta norės padaužyti. Šis tikroviškas gyvenimas, kaip meilės lėlė, nuves jus taip toli į orgazmą, kad ne tik norėsite daugiau, bet ir vėl ir vėl sulauksite jos namuose, nes ji tokia nenugalima. Japoniškas gyvenimas, pavyzdžiui, lėlės, yra geriausias greitas, ilgas, kietas, Bsdm ar fantazijos šūdas. Puiki mergina, turinti puikų seksualinį apetitą, ji visada tavęs alkana!
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 163 cm |
| Biustas | 78 cm |
| Juosmuo | 54 cm |
| Klubas | 93 cm |
| Grynas svoris | 36 kg |
| Burnos gylis | 15 cm |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
Lėlių galerija
























Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.