Opis
O niej
Czerwone usta, śnieżnobiała skóra i duże wyraziste oczy, to wszystko krzyczy SEXY i totalna uwodzicielka. Jej fryzura też jest niesamowita. Wygląda jak modelka z magazynu, z tymi ładnymi, dużymi cyckami i kremową, soczystą cipką, która staje się mokra tylko dla jednej osoby – a tą wyjątkową osobą powinnaś być ty! Pieprzyć tę 100-centymetrową uroczą lalkę miłości, a twoja potrzeba seksualnego i sympatycznego towarzysza zostanie zaspokojona. realistyczne lalki tpe są dobre, ale ta jest najlepszej jakości. Również najlepsza do porno z lalkami erotycznymi, prawdziwa lalka do ruchania to nie lada wybór, jest lalką najwyższej jakości, którą nawet twoi przyjaciele potajemnie będą chcieli przelecieć. To realistyczne życie jak lalka miłości zabierze Cię tak daleko w orgazmy, że nie tylko będziesz pragnąć więcej, ale będziesz mieć ją w kółko w całym domu, ponieważ jest tak nieodparta. Japońskie życie jak lalki są najlepsze na szybki numerek, długie, ostre ruchanie, bsdm lub pieprzenie w fantazji. Świetna dziewczyna o wielkim apetycie seksualnym, zawsze jest na ciebie głodna!
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 163 cm |
| Biust | 78 cm |
| Talia | 54cm |
| Biodro | 93 cm |
| Waga netto | 36 kg |
| Głębia jamy ustnej | 15cm |
| Głębokość pochwy | 17cm |
| Głębokość odbytu | 17cm |
Galeria lalek
























Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.