apibūdinimas
Apie ją
Tai tikroviška juodmedžio sekso lėlė, kurioje yra visos geriausios tikroviškos sekso lėlės savybės. Taigi, jei norite mėgautis geriausiu seksu su lėle,. Turite pasirinkti sekso lėlę paaugliams tikrą lėlę, kuri turėtų visas funkcijas ir funkcijas, kad tai įvyktų. Štai čia pasirodo ši sekso lėlė Craigslist tikra lėlė.
Be to, ši sekso lėlė iš apynių buvo sukurta su visomis tikroviškomis detalėmis. Tai užtikrina, kad gausite išsamią, tikrovišką gėjų sekso lėlę, pornografinę lėlę. Ne tai buvo sukurta siekiant patenkinti visas jūsų seksualines fantazijas.
Be to, su šia tikra lėle galite mėgautis sekso lėlėmis. Taigi ši 3'5 dydžio sekso lėlė taps viena geriausių tikrų lėlių, kurias galima nusipirkti už pinigus. Ence su šia donoldo trumpo sekso lėle. Galite atkurti visus savo mėgstamus zaendote sekso lėlės vaizdo įrašus.
Matmenys
| Grynas svoris | 13,2 svaro / 6 kg |
| Bendras svoris | 16,31 svaro / 7,4 kg |
| Makšties ilgis | 5,51 colio / 14 cm |
| Išangės ilgis | 5,12 colio / 13 cm |
| Viršutinė krūtinės dalis | 20,08 colio / 51 cm |
| Po krūtine | 13,78 colio / 35 cm |
| Klubų apimtis | 22,44 colio / 57 cm |
| Liemens apimtis | 12,8 colio / 32,5 cm |
| Kojų apimtis | 18,5 colio / 31 cm |
| Kojos ilgis | 6,5 colio / 16,5 cm |
| Sėdėjimo aukštis | 12,99 colio / 33 cm |
| Klubų plotis | 13,98 colio / 35,5 cm |
Lėlių galerija



















Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.