Kirjeldus
Temast
This is a realistic ebony sex doll that comes fully loaded with all the best features of a lifelike sex doll. Hence, if You are looking to enjoy the best sex with a doll,. You need to choose a sex doll teens real doll that has all the features and functionality to make it happen. That is where this sex doll craigslist real doll comes in.
Furthermore, this hopsin sex doll was designed with every lifelike detail. This ensures that you get a well detailed lifelike gay sex doll porn tube doll. Ne that was made to cater to all your sexual fantasies.
Moreover, you can enjoy sex doll ranting with this real life real doll. Thus, making this 3’5 sex doll one of the best real life real dolls money can buy. Ence, with this donold trump sex doll. You can recreate all your favorite zaendote sex doll videos.
Mõõtmed
| Neto kaal | 13.2lbs / 6kg |
| Brutokaal | 16.31lbs / 7.4kg |
| Vaginaalne pikkus | 5,51 tolli / 14 cm |
| Päraku pikkus | 5,12 tolli / 13 cm |
| Rinna ülaosa | 20,08 tolli / 51 cm |
| Rinna all | 13.78in / 35cm |
| Puusa ümbermõõt | 22,44 tolli / 57 cm |
| Vööümbermõõt | 12.8in / 32.5cm |
| Jalgade ümbermõõt | 18.5in / 31cm |
| Jala pikkus | 6.5in / 16.5cm |
| Istumiskõrgus | 12,99 tolli / 33 cm |
| Puusa laius | 13.98in / 35.5cm |
Nukugalerii












Arvustused
Ülevaateid veel pole.