Beskrivelse
Om hende
Dette er en realistisk sexdukke i ibenholt, der kommer fuldt lastet med alle de bedste egenskaber fra en naturtro sexdukke. Derfor, hvis du ønsker at nyde den bedste sex med en dukke. Du skal vælge en ægte sexdukke teenagere, der har alle funktioner og funktionalitet for at få det til at ske. Det er her denne sexdukke craigslist ægte dukke kommer ind.
Desuden er denne hopsin sexdukke designet med alle naturtro detaljer. Dette sikrer, at du får en godt detaljeret naturtro homoseksuel dukke porno tube dukke. Ne, der blev lavet til at imødekomme alle dine seksuelle fantasier.
Desuden kan du nyde en sexdukke, der skråler med denne virkelige dukke. Således gør denne 3'5 sex dukke til en af de bedste virkelige dukker, man kan købe for penge. Ence, med denne donold trump sexdukke. Du kan genskabe alle dine yndlingsvideoer fra zaendote sexdukke.
Dimensioner
| Nettovægt | 13,2 lbs / 6 kg |
| Bruttovægt | 16,31 lbs / 7,4 kg |
| Vaginal længde | 5,51 tommer / 14 cm |
| Anus Længde | 5,12 tommer / 13 cm |
| Øvre Buste | 20,08 tommer / 51 cm |
| Under Bust | 13,78 tommer / 35 cm |
| Hofteomkreds | 22,44 tommer / 57 cm |
| Taljeomkreds | 12,8 tommer / 32,5 cm |
| Benomkreds | 18,5 tommer / 31 cm |
| Benlængde | 6,5 tommer / 16,5 cm |
| Siddehøjde | 12,99 tommer / 33 cm |
| Hoftebredde | 13,98 tommer / 35,5 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.