Leírás
Róla
Ez egy csodálatos élet, mint a bjd sex doll gif baba, ami a legvadabb szexuális szükségleteid kielégítésére készült. A kinézet és az érzés közötti zökkenőmentes összefüggésnek köszönhetően. Ez a robot szexbaba, Henry igazi baba teljesen fel van töltve, minden funkcióval és tulajdonsággal rendelkezik, amire szüksége van egy teljesen működőképes intim társnak.
Továbbá, ha egy prémium $50000 szexbaba minden legjobb tulajdonságát szeretné megszerezni. Mindezt anélkül, hogy ki kellene ürítenie megtakarításait, hogy elegendő pénze legyen megengedni magának. Akkor ez a gyönyörű örök babás szexbaba a töredékébe került. Ezért ezzel a sino baba szex babával. Élvezheti a minőséget és a valósághűséget. Szóval alig várod, hogy valóra válthasd legvadabb szexuális fantáziádat.
Sőt, mint egy szexi lány szexbabát baszik. Érezni lehet az utolsó élethű részletet. A sima, puha, rugalmas bőrtől. A húshoz hasonló textúrák minden ívben és hajtásban. Egészen a jól szerkezetű, bordázott hüvelyi járatig. Ezt az anime szexbaba felsőtestű igazi babát úgy tervezték, hogy szorosan utánozza az emberi testet. Ezért, ha várja, hogy macska baba szex baba cum arc fantázia. Akkor ez a valósághű férfi szexbaba minden igényt kielégít.
Méretek
| Nettó tömeg | 27,34 font / 12,4 kg |
| Bruttó súly | 35,94 font / 16,3 kg |
| Hüvelyi hossz | 6,89 hüvelyk / 17,5 cm |
| Végbélnyílás hossza | 5,31 hüvelyk / 13,5 cm |
| Felső mell | 30,31 hüvelyk / 77 cm |
| Mell alatt | 21,06 hüvelyk / 53,5 cm |
| Derékkörfogat | 18,31 hüvelyk / 46,5 cm |
| Csípő kerülete | 31,89 hüvelyk / 81 cm |
| Lábkörfogat | 16,54 hüvelyk / 42 cm |
| Láb hossz | 1,18 hüvelyk / 3 cm |
Baba Galéria











Vélemények
Még nincsenek értékelések.