Kuvaus
Hänestä
Tämä on upea elämä, kuten bjd sex doll gif -nukke, joka on tehty täyttämään villeimmät seksuaaliset tarpeitasi. Ulkonäön ja tuntuman saumattoman korrelaation ansiosta. Tämä robotti seksinukke henry real nukke on ladattu täyteen kaikkiin ominaisuuksiin ja ominaisuuksiin, joita tarvitset täysin toimivassa intiimissä kumppanissa.
Lisäksi, jos haluat saada kaikki huippuluokan $50000 seksinuken parhaat ominaisuudet. Kaikki ilman, että sinun tarvitsee tyhjentää säästöjäsi, jotta sinulla olisi tarpeeksi rahaa siihen. Sitten tämä upea ever-doll-seksinukke maksoi murto-osan. Siksi tämän kiinalaisen nuken seksinuken kanssa. Voit nauttia laadusta ja realismista. Joten voit odottaa innolla villeimpien seksuaalisten fantasiojesi toteuttamista.
Lisäksi seksikäs tyttö nai seksinukkea. Voit tuntea viimeisenkin elävän yksityiskohdan. Sileästä, pehmeästä, joustavasta ihosta. Lihalle kuin tekstuurit joka kaaressa ja taitteessa. Hyvin kuvioituun, uurreiseen emättimen käytävään asti. Tämä anime-seksinukke torso todellinen nukke on suunniteltu jäljittelemään tarkasti ihmiskehoa. Siksi, jos odotat innolla kissanukke seksinukke cum kasvojen fantasia. Sitten tämä realistinen miesten seksinukke on täydellinen kaikkiin tarpeisiisi.
Mitat
| Nettopaino | 27,34 lbs / 12,4 kg |
| Bruttopaino | 35,94 paunaa / 16,3 kg |
| Emättimen pituus | 6,89 tuumaa / 17,5 cm |
| Peräaukon pituus | 5,31 tuumaa / 13,5 cm |
| Ylärinta | 30,31 tuumaa / 77 cm |
| Rinnan alla | 21,06 tuumaa / 53,5 cm |
| Vyötärön ympärysmitta | 18,31 tuumaa / 46,5 cm |
| Lantion ympärysmitta | 31,89 tuumaa / 81 cm |
| Jalkojen ympärysmitta | 16,54 tuumaa / 42 cm |
| Jalan pituus | 1,18 tuumaa / 3 cm |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.