Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 159 cm |
| Brystlinje | 78 cm |
| Taljelinje | 57 cm |
| Hip Line | 84 cm |
| Skulder bredde | 35 cm |
| Armlængde | 66 cm |
| Benlængde | 86 cm |
| Fodstørrelse | 20 cm |
| Lårlinje | 46 cm |
| Kalvelinje | 30 cm |
| Nettovægt | 34,5 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.