Beskrivelse
Om hende
Kender du det smukke ved at eje denne sex-med-køn dukkeporno? De er meget lette at bære og gunstige for mennesker med sundhedsmæssige udfordringer, der har forbudt deres bevægelse. Alligevel tror de fleste, at de er for simple; på grund af det vil de være ineffektive, når det kommer til seksuelle fornøjelser; det er derfor, de er kendt som israelske sexdukker med et unikt touch. Tværtimod er de bedste ægte sexdukker blush x5 men søde jasmin sexdukker, og denne sexdukkes falske hub kropsdele er menneskelignende og ekstremt spændende at lege med.
Derudover har de tre gennemtrængelige kønsorganer (vagina, mund og anus), der gør dem helt specielle og mere aktive i sengen. På grund af det er de luksuriøse og har brug for ekstra opmærksomhed og vedligeholdelse.
Georgina er i stand til at give skøre glade stunder under sex. Det ville være bedst, hvis du også havde glidecreme. Du behøver ikke bekymre dig om, at din sexdukke kaster op, eller at hendes nakke bliver stiv og ikke fungerer godt efter oralsex med hende; der er taget hånd om. Din mandlige anime-sexdukke er fleksibel nok til at udføre enhver rolle uden at blive skadet. Med bodybuilder gift sex dukke og Israel sex dukke er sjovt. Bryd dig ikke om, hvordan du viser omsorg for din sexdukke, fordi hun kom med en manual til at guide dig.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 150 cm |
| Buste | 95 cm |
| Talje | 47 cm |
| Hofte | 83 cm |
| Armlængde | 56 cm |
| Fod | 22 cm |
| Nettovægt | 40 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.