Описание
За нея
Запознайте се с качествата на средните глави за секс кукли TPE, произведени в Япония - върховен реализъм и много малко несъвършенства. Нашата компания произвежда най-добрите TPE секс кукли, които прилагат подобни на живо и реалистични тенденции, при които клиентите могат да получат конкретен човек, както искат.
С такава подготовка и използването на качествен материал от приложното изкуство и уменията на всеки работещ човек за производството на всеки един такъв артикул, всеки един трябва да бъде супер издръжлив ресурс, излизащ от цялостно изглеждащата пластмаса. Нещо, което секс куклата може да предложи такива характеристики, които биха направили човек в състояние да има най-интимните и сексуални обмени или това, което помага при намирането на най-перверзния спътник. TPE секс кукли, които са придружени от възможност за различни настройки, които могат да се регулират според индивидуалния клиент.
Качеството не е желано да липсва по отношение на японските колеги, защото те са направени с детайли и мека текстура като тази на истинското нещо плюс ставите на краката се движат гъвкаво като истински крака. Ако желаете, можете да се развихрите и да бъдете възможно най-креативни, защото ние ви позволяваме да ни помогнете да измислим някои предложения за това как искате нашите артисти да създават вашите TPE секс кукли. Всъщност ние, индивидите, винаги пишем по почти една и съща тема, но темата може да бъде хакната чрез пренаписване на изречението и премахване на някои от често използваните думи в конкретната статия.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 153см |
| Горен бюст | 77см |
| Под бюст | 61см |
| талия | 55 см |
| Хип | 78см |
| Крак | 80 см |
| Крак | 18см |
| Дълбочина на вагината | 17 см |
| Анална дълбочина | 17 см |
| Орална дълбочина | 12см |
| Нето тегло | 29 кг |
Галерия за кукли












Отзиви
Все още няма отзиви.