Leírás
Róla
Ismerje meg a Japánban gyártott, közepes méretű TPE szexbabafejek tulajdonságait – a tökéletes realizmust és nagyon kevés tökéletlenséget. Cégünk a legjobb TPE szexbabákat gyártja, amelyek megvalósítják az élő-szerű és valósághű trendeket, ahol az ügyfelek igény szerint egy adott személyt tudnak megszerezni.
Ilyen előkészülettel és minőségi anyagok felhasználásával az iparművészet és minden dolgozó ember készsége által az egyes cikkek előállításához, mindegyiknek rendkívül tartós erőforrásnak kell lennie, amely az egész megjelenésű műanyagból származik. Valami olyasmit, amit egy szexbaba olyan tulajdonságokkal tud felmutatni, amelyek révén az ember a legintimebb és legszexuálisabb kapcsolatteremtésre képes, vagy ami segít megtalálni a legperverzebb társát. TPE szexbabák, melyekhez különféle beállítások is társulnak, melyek egyedileg állíthatók be.
A minőség nem hiányzik a japán társaihoz képest, mert ezek olyan részletekkel és puha textúrával készülnek, mint a valódi, ráadásul a lábcsuklók rugalmasan mozognak, mint a valódi lábak. Ha szeretné, vadul elmehet, és olyan kreatív lehet, amennyire csak tud, mert megengedjük, hogy segítsen nekünk néhány javaslatot kidolgozni arra vonatkozóan, hogyan szeretné, hogy művészeink elkészítsék TPE szexbabáit. Valójában az egyének mindig majdnem ugyanarról a témáról írnak, de a témát feltörhetjük, ha átírjuk a mondatot, és kitörölünk néhány gyakran használt szót az adott cikkben.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 153 cm |
| Felső mell | 77 cm |
| Mell alatt | 61 cm |
| Derék | 55 cm |
| Csípő | 78 cm |
| Láb | 80 cm |
| Láb | 18 cm |
| Hüvelymélység | 17 cm |
| Anális mélység | 17 cm |
| Orális mélység | 12 cm |
| Nettó tömeg | 29 kg |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.