Описание
За нея
Разгледайте новото ни попълнение към колекцията секс кукли: Това е Black Guy Funny и повечето от вас ще се съгласят с мен, че той е истински сексуален сурогат. Има стабилна и добра производителност, както и други свързани със сексуални услуги услуги. Произвежда се от качествен материал, който е близо до човешката кожа; докосването ще бъде като това, което ви кара да се чувствате недостиг на въздух. Неговата цел е да направи хората щастливи; това е истинският му талант! Неговата хумористична личност е кодирана във всеки разговор и дори не мога да си обясня колко различен е неговият хумор: с него ще умрете от смях, но в същото време се наслаждавайте на живота. Освен това, когато пожелаете, с този компактен носач другите хора може дори да не му обърнат внимание. Хехей, нека ти покажа убиеца; той лично е програмиран да бъде най-забавната мобилна секс кукла, така че да, това е фактът, че поради начина, по който тази малка кукла се шегува, някои преживявания стават умопомрачителни. Накрая с обрата на събитията играчката може да се използва от двама, което я прави още по-желана за използване.
Вижте как чернокожото момче иска да се забавлява с най-смешната и вероятно най-преносимата мобилна секс кукла на всички времена. Удовлетворението ви е гарантирано!
Размери
| Материал | TPE глава + TPE тяло |
| Височина | 157 см B-чаша |
| Рамо | 31см |
| Горна част на гърдите | 67см |
| Долна част на гърдите | 53 см |
| талия | 49см |
| Хип | 76см |
| Обиколка на бедрото | 41,5 см |
| Обиколка на прасеца | 27см |
| Дължина на крака | 88см |
| Дължина на краката | 21,5 см |
| Нето тегло | 27,8 кг |
| Дълбочина на устата | 12см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 16 см |
Галерия за кукли












Отзиви
Все още няма отзиви.